O Kancelarii

Kancelaria adwokacka Wadowice

Kancelaria zajmuje się obsługą firm oraz osób fizycznych w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, administracyjnych oraz mediacyjnych.

Właścicielem Kancelarii jest adwokat Mieszko Nowicki, posiadający tytuł naukowy doktora nauk prawnych. Adwokat dr Mieszko Nowicki zajmuje się zawodowo świadczeniem usług prawnych od ukończenia studiów w 2009 roku.

Kancelaria zajmuje się obsługą spraw prowadzonych przede wszystkim na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego, jednakże w niektórych sprawach, takich jak m.in. pozwy o zapłatę, prowadzi sprawy na terenie całej polski. W szczególności Kancelaria prowadzi postępowania przed e-Sądem w ramach Elektronicznego Postępowania Upominawczego (EPU).

W przypadku osób nie będących w stanie dotrzeć do Kancelarii, ze względu na stan zdrowia, istnieje możliwość dojazdu do klienta za dodatkową opłatą.

Istnieje również możliwość przygotowania przez Kancelarię szkoleń z różnych dziedzin prawa.

dr Mieszko Nowicki Adwokat, doktor nauk prawnych

Ukończył studia magisterskie na kierunku Prawo w 2009 roku, a następnie uzyskał tytuł naukowy doktora nauk prawnych w 2016 roku.

Od 2009 roku zajmuje się świadczeniem usług prawnych na rzecz osób fizycznych oraz firm, pracując w charakterze prawnika, wykładowcy, radcy prawnego, a następnie adwokata.

Biegle włada językiem angielskim, w tym terminologią prawniczą – w 2009 roku uzyskał Certificate in Advanced English wydawany przez University of Cambridge Local Examinations Syndicate, uzyskując na egzaminie najwyższą notę ocenę „A”.

Autor licznych publikacji naukowych, między innym na łamach czasopism „Edukacja Prawnicza” oraz „Policja. Kwartalnik Kadry Kierowniczej Policji”.

Pasjonat historii, e-sportu oraz kultury dalekiego wschodu. Posiadacz szóstego stopnia kyū w karate Kyokushin.